جذب پرسنل، آموزش و نظارت

همه ما با معضلات استخدام پرسنل برای ساختمان محل سکونت خود دست و پنجه نرم کرده¬ ایم. این معضلات با افزایش پرسنل ساختمان و تنوع وظایف شامل پرسنل حراست، رسپشن، خدمات عمومی، خدمات فضای سبز، خدمات ورزشی، نگهداری تأسیسات برق و مکانیک و غیره دو چندان می ¬شود. مصاحبه با تعداد قابل توجهی متقاضی، حل¬کردن مشکلات بیمه و مالیات، دریافت ضمانت نامه ¬ها و پرداخت منظم حقوق و مزایای پرسنل، به انرژی، دانش و ابزار مناسب نیاز دارد که در قالب مدیریت سنتی ساختمان¬ ها نمی¬گنجد. انجوی ¬لایف با تجربه چندین ساله در این حوزه و با به ¬کارگیری دانش مشاورین مالی و اداری، وکیل مجرب، مدیریت مهندسی یکپارچه و پشتیبانی دفتر مرکزی، دغدغه استخدام پرسنل ساختمان برای ساکنین را به ¬صورت کامل از بین می ¬برد.

استخدام پرسنل قدم اول در مسیر طولانی سرویس¬ دهی با¬کیفیت به ساختمان است. پس از جذب افراد، مأموریت اصلی انجوی ¬لایف در مدیریت ساختمان ¬ها که همانا آموزش و آماده¬ سازی پرسنل برای ارائه خدمات متمایز است آغاز می ¬شود. ما با بهره¬گیری از استانداردهای آموزشی هتل¬ های برتر دنیا و بومی سازی آنها، نسبت به آموزش کلیه پرسنل با¬توجه به وظایف سازمانی آنها اقدام می -نماییم. این آموزش¬ ها به صورت دوره ¬ای برای کلیه پرسنل انجام شده و گواهینامه آموزشی برای آنها صادر می گردد. در گام بعدی پوشش مناسب افراد که توسط طراحان مد زبده طراحی می ¬شود، برای پرسنل تهیه شده و ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز آنها نیز در اختیارشان قرار خواهد¬گرفت. این نقطه شروع ارائه سرویس متمایز به ساکنین ساختمان ¬های تحت پوشش ماست.

شروع خوب دلیلی بر پایان خوب نخواهد بود، مگر با نظارت و ارزیابی.

چک لیست های کنترلی، پرسشنامه های رضایت سنجی از ساکنین و بازرسی حضوری از ابزارهای نظارت و ارزیابی انجوی لایف است.

ایمنی

کلیه ساختمان ¬های تحت مدیریت انجوی لایف در بدو راه ¬اندازی از لحاظ ایمنی بازرسی شده و به کلیه تجهیزات ایمنی شامل ادوات مقابله با حریق، تمهیدات لازم جهت ایمن سازی پرتگاه ها و . . . مجهز می¬ گردند.

همچنین در کلیه ساختمان ¬ها طی یک برنامه مشخص مانورهای ایمنی و تخلیه اضطراری با همکاری سازمان آتش نشانی برگزار خواهد گردید.

علاوه بر موارد فوق بیمه های حوادث و آتش سوزی ساختمان ها با پوشش های قابل قبول به صورت منظم تهیه و تمدید می گردد.

خدمات کانسیرج

علاوه بر خدمات عمومی مدیریت ساختمان، طیف وسیعی از خدمات مورد¬نیاز ساکنین از قبیل کارواش، خشکشویی لباس، خدمات آرایشی و پیرایشی، خدمات ورزشی، خدمات سفر و . . . توسط مدیریت ساختمان هماهنگ و تسهیل شده و در اختیار ساکنین قرار می-گیرد. این خدمات با همکاری یک یا چند مجموعه ثالث که هر¬کدام در حوزه¬ کاری خود از بین برترین مجموعه ها می باشند، ارائه می گردد.

مدیریت ، مالی و حقوقی

مدیریت مجتمع¬ های بزرگ معمولاً با پیچیدگی¬ های مالی و حقوقی متنوعی همراه است. یکی از اولین اقدامات انجوی ¬لایف در ساختمان های تحت مدیریت، تهیه اساسنامه ساختمان توسط مشاور حقوقی مجموعه و برگزاری مجامع عمومی و به تصویب رساندن اساسنامه و آیین نامه¬ ها و قوانین مربوطه می باشد. همچنین کلیه قراردادهای ساختمان با مجموعه ¬های پیمانکار پس از بررسی واحد حقوقی جهت تأمین حداکثری منافع ساکنین به امضا می ¬رسند. موضوعات پرسنلی شامل قراردادهای کار، بیمه و . . . نیز از این رویه مستثنی نیستند.