نگهداری و تاسیسات
مشاهده بیشتر
طراحی داخلی
مشاهده بیشتر
گارانتی ساختمان
مشاهده بیشتر
تحویل واحد
مشاهده بیشتر

.

تحویل واحد

همه ما با مصائب تحویل گرفتن واحد های نوساز از سازندگان ساختمان­ ها مواجه بوده ­ایم. عدم آگاهی مالکین از مسائل فنی ساختمان، تأخیر در رفع نواقص توسط سازندگان و بعضاً عدم پاسخگویی آنها مشکلاتی را در زمان تحویل آپارتمان­ ها به وجود می ­آورد که برخی از این مشکلات تا مدت ­ها گریبان ­گیر مالکین خواهند بود.

مجموعه انجوی ­لایف با آگاهی به کلیه ابعاد فنی ساختمان به عنوان نماینده مالکین ساختمان­ های تحت مدیریت خود، واحد های آماده را قبل از تحویل به مالکین از لحاظ کیفی کنترل کرده و پس از رفع کلیه نواقص توسط سازنده، واحدها را به مالکین تحویل می ­دهد. درصورت بروز هرگونه مشکل فنی حتی پس از تحویل واحد، انجوی ­لایف خود را موظف به بررسی و رفع مشکلات احتمالی می ­داند.

.

گارانتی ساختمان

تمامی بخش های ساختمان های تحت مدیریت انجوی لایف براساس شرایط دفترچه گارانتی، از دو تا ده سال تحت پوشش گارانتی می باشند. ساکنین درصورت بروز هر¬گونه مشکل فنی در واحد محل سکونت و یا مشاعات ساختمان خود تنها کافی است طی یک تماس تلفنی با رسپشن و یا از طریق اپلیکیشن انجوی لایف، درخواست خود را اعلام کرده تا تیم فنی انجوی لایف ضمن بررسی مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن، نسبت به رفع مشکل بدون دریافت هیچ هزینه ای اقدام نمایند.

.

طراحی داخلی و اجرای تغییرات

درصورت نیاز به ایجاد هرگونه تغییرات، دکوراسیون داخلی و یا رفع مشکلات ایجاد شده خارج از شرایط گارانتی ساختمان، انجوی لایف آمادگی دارد کلیه فعالیت های مورد نیاز جهت اجرای درخواست ساکنین از طراحی تا تدارکات و اجرا در همه حوزه های سازه، ابنیه، برق و مکانیک را به انجام برساند.

.

نگهداری تاسیسات مشاعات

کلیه بخش های تأسیساتی ساختمان که نیاز به خدمات نگهداری دارند از قبیل سیستم های موتورخانه و تهویه مطبوع، تابلوهای برق، سیستم های هوشمند، زیرساخت شبکه و ارتباطات، آسانسور، استخر و . . . توسط انجوی لایف و با همکاری مجموعه های متخصص در هر زمینه در ساختمان های تحت مدیریت نگهداری می شوند.