ایونت ورزش و تندرستی مشاهده SPORT & WELLNESS EVENTS کلاب هنر و فرهنگ مشاهده ART & CULTURE CLUB کلاب سبک زندگی مشاهده LIFE STYLE CLUB کلاب سرگرمی مشاهده Entertainment Club

ایونت ها

تیراندازی و بیلیارد، مسابقات آشپزی، کارگاه آموزشی، گالری هنری، یوگا و پیلاتس و . . . ، نیاز نیست برای این تجربه ­ها جای دوری بروید. در ساختمان محل زندگی یا کار خود، مجموعه ­ای از ایونت ­های هیجان انگیز و متنوع را تجربه کنید. این ایونت­ ها در قالب ۵ ­­­کلاب: ورزش و تندرستی، هنر و فرهنگ، کسب و کار، سبک زندگی و سرگرمی برگزار می­ گردد.

سرگرمی
Entertainment
سبک زندگی
Life Style
کسب و کار
Business
هنر و فرهنگ
Art & Culture
ورزش و تندرستی
Sport & Wellness

.

کلاب ورزش و تندرستی

آیا مجبورید از محل کار مستقیماً به خانه بروید و وقتی برای رسیدگی به وضعیت سلامت خود ندارید؟ آیا ترافیک عصرگاهی رفت ­و ­آمد شما به باشگاه­ های ورزشی را سخت کرده ­است؟ آیا تغذیه مناسبی ندارید؟

کلاب ورزش و تندرستی انجوی ­لایف به تمامی این دغدغه­ ها فکرکرده و برنامه­ های جذابی برای شما دارد.

کلاس­ های ورزش گروهی، تست­ های تناسب اندام، چکاپ­ های دوره­ای، مشاوره تغذیه و برنامه­ های متنوع دیگر در­انتظار شما هستند.

health and sport

Sport & Wellness

.

کلاب هنر و فرهنگ

پخش و تحلیل فیلم­ های برجسته سینما با حضور عوامل فیلم، آرت گالری، هنرهای تجسمی و دکوراسیون داخلی، تئاتر و نمایش­ های مناسبتی، خطاطی و سفالگری، آموزش و اجرای سبک ­های موسیقی تنها بخشی از برنامه ­های کلاب هنر و فرهنگ انجوی ­لایف است که برای استفاده از آنها کافیست به سالن انجوی ­لایف مراجعه نمائید.

art&culture club

Art & Culture

.

کلاب کسب و کار

bussiness

Business

کسب مهارت ­های شغلی، شبکه ­سازی و ارتباط با اشخاص صاحب نام و با­تجربه عملی یا علمی، آگاهی از وضعیت بازار و کسب­ و­کار مسائلی نیست که به سادگی بدست آیند. انجوی ­لایف دسترسی به آنها را ساده می­کند.

.

کلاب سبک زندگی

محیط زندگی برای شما خسته ­کننده شده؟ به مشاوره و راهنمایی در زندگی نیاز دارید؟

هفته مد و لباس، روز زیبایی و خودآرایی، روز طراحی داخلی و معماری، هفته سلامت روان

همه ایونت ­ها در ساختمان محل کار یا زندگی شما توسط انجوی ­لایف برگزار می ­شود. بهترین مربی­ ها و با تجربه­ ترین افراد در دسترس هستند تا به ­روزترین تجربیات برای سبک زندگی مدرن را برای شما فراهم نمایند.

lifestyle

Life Style

.

کلاب سرگرمی

خسته از کار و فعالیت­ های روزمره، به دنبال یک فضا یا گروه برای رهایی از دغدغه­ ها و لحظه­ های شاد هستید؟ برای تفریح و سرگرمی به همراه نیاز دارید؟ دسترسی به بعضی از تفریحات امکانپذیر نیست؟

کارها را به انجوی­ لایف بسپارید و از سرگرمی­ ها لذت ببرید.

از بازی­ های فکری و فوتبال ­دستی گرفته تا تیراندازی و سوارکاری، بازی­ های نوستالژیک و پرهیجان و ده­ ها برنامه دیگر.

در فضای دلپذیر انجوی ­لایف تجربه ­ای جدید احساس کنید.

hobbies

Entertainment