نگهداری و تاسیسات
مشاهده بیشتر
طراحی داخلی
مشاهده بیشتر
گارانتی ساختمان
مشاهده بیشتر
تحویل واحد
مشاهده بیشتر

.

تحویل واحد

همه ما با مصائب تحویل گرفتن واحد های نوساز از سازندگان ساختمان­ ها مواجه بوده ­ایم. عدم آگاهی مالکین از مسائل فنی ساختمان، تأخیر در رفع نواقص توسط سازندگان و بعضاً عدم پاسخگویی آنها مشکلاتی را در زمان تحویل آپارتمان­ ها به وجود می ­آورد که برخی از این مشکلات تا مدت ­ها گریبان ­گیر مالکین خواهند بود.

مجموعه انجوی ­لایف با آگاهی به کلیه ابعاد فنی ساختمان به عنوان نماینده مالکین ساختمان­ های تحت مدیریت خود، واحد های آماده را قبل از تحویل به مالکین از لحاظ کیفی کنترل کرده و پس از رفع کلیه نواقص توسط سازنده، واحدها را به مالکین تحویل می ­دهد. درصورت بروز هرگونه مشکل فنی حتی پس از تحویل واحد، انجوی ­لایف خود را موظف به بررسی و رفع مشکلات احتمالی می ­داند.

.

گارانتی ساختمان

تمامی بخش ¬های ساختمان¬ های تحت مدیریت انجوی ¬لایف بر¬اساس شرایط دفترچه گارانتی، از دو تا ده سال تحت پوشش گارانتی می باشند. ساکنین در¬صورت بروز هر¬گونه مشکل فنی در واحد محل سکونت و یا مشاعات ساختمان خود تنها کافی ¬است طی یک تماس تلفنی با رسپشن و یا از طریق اپلیکیشن انجوی ¬لایف، درخواست خود را اعلام کرده تا تیم فنی انجوی ¬لایف ضمن بررسی مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن، نسبت به رفع مشکل بدون دریافت هیچ هزینه ¬ای اقدام نمایند.

.

طراحی داخلی و اجرای تغییرات

در¬صورت نیاز به ایجاد هرگونه تغییرات، دکوراسیون داخلی و یا رفع مشکلات ایجاد شده خارج از شرایط گارانتی ساختمان، انجوی¬لایف آمادگی دارد کلیه فعالیت ¬های مورد ¬نیاز جهت اجرای درخواست ساکنین از طراحی تا تدارکات و اجرا در همه حوزه¬ های سازه، ابنیه، برق و مکانیک را به انجام برساند.

.

نگهداری تاسیسات مشاعات

کلیه بخش ¬های تأسیساتی ساختمان که نیاز به خدمات نگهداری دارند از قبیل سیستم¬ های موتورخانه و تهویه مطبوع، تابلوهای برق، سیستم¬ های هوشمند، زیرساخت شبکه و ارتباطات، آسانسور، استخر و . . . توسط انجوی ¬لایف و با همکاری مجموعه¬ های متخصص در هر زمینه در ساختمان های تحت مدیریت نگهداری می¬ شوند.