معرفی انجوی لایف

ما هر­آنچه که شما در­جهت ایجاد یک زندگی با­کیفیت از محل­ کار تا منزل نیاز دارید را فراهم می کنیم. خدمات ما در مجموعه ­های تحت مدیریتمان عبارت است از:

مدیریت ساختمان: این بخش شامل کلیه امور مربوط به مدیریت مجتمع­ های اداری، تجاری و مسکونی از جذب پرسنل و عقد قراردادهای نگهداری و انجام امور مالی و حقوقی تا حفظ نظم و امنیت ساختمان به همراه ارائه انواع خدمات کانسیرج با هدف کاهش دغدغه­ های روزمره می­باشد.

خدمات مهندسی: کلیه ساختمان­ های تحت مدیریت انجوی لایف بر­اساس دفترچه گارانتی ارائه شده به ساکنین در گارانتی سازنده بوده و مجموعه انجوی لایف متولی رفع نواقص و ایرادات فنی ایجاد­ شده در ساختمان می ­باشد. همچنین تیم فنی ما آماده ارائه کلیه خدمات مرتبط با حوزه­ های سازه، معماری، برق و تأسیسات به کلیه ساکنین ساختمان ­ها می ­باشد.

ایونت ها: انجوی­ لایف به عنوان یک Community Service Organization، ایجاد جوامع پایدار در ساختمان ­های تحت مدیریتش را رسالت خود می ­داند. در همین راستا با ایجاد فضاهای مناسب و برنامه­ ریزی بر­اساس نیازهای ساکنین برنامه های متنوعی را در قالب ایونت و در پنج کلاب ورزش و تندرستی  (Sport & Wellness)، هنر و فرهنگ (Art & Culture)، کسب­ و کار (Business)، سبک زندگی (Life Style) و سرگرمی (Entertainment) برگزار می­ نماید.